Grąžinimo sąlygos
16067
page-template-default,page,page-id-16067,theme-bridge,bridge-core-3.0.5,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,wvs-behavior-blur,wvs-theme-bridge,wvs-show-label,wvs-tooltip,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,columns-3,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

Grąžinimo sąlygos

Norime padėkoti, jog tapote mūsų klientu ir įsigijote mūsų prekę. Mūsų svarbiausias tikslas, kad būtumėt laimingas klientas, todėl, jei esate nepatenkintas gauta preke arba ji yra brokuota, su malonumu ją pakeisime į kitą arba grąžinsime Jūsų sumokėtus pinigus.

Grąžinimas galimas, jei prekė:

  • buvo įsigyta elektroninėje parduotuvėje www.lupushome.lt;
  • nebuvo naudota, skalbta, nėra suglamžyta ir neturi jokių naudojimo požymių;
  • grąžinama originalioje nepažeistoje pakuotėje, pilnos komplektacijos, su visomis etiketėmis ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
  • buvo gauta ne daugiau, nei prieš 14 kalendorinių dienų.

Jeigu norite grąžinti prekę, susisiekite su mumis el. paštu info@lupushome.lt, nurodykite norimos grąžinti prekės užsakymo numerį bei grąžinimo priežastį. Mes suteiksime Jums visą informaciją apie prekės grąžinimo ir pinigų atgavimo procesą.

Jeigu prekė, kurią norite grąžinti, yra brokuota arba ne ta, kurią užsakėte, prekės grąžinimo išlaidas padengiame mes.

Jeigu prekė, kurią norite grąžinti yra kokybiška, prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs (už grąžinamos prekės pristatymo išlaidas pinigai negrąžinami).

Jei visos  prekės grąžinimo sąlygos išpildomos, pinigai pirkėjui pervedami per 5 d.d. 

Mes galime atsisakyti priimti prekę, jei buvo padaryti prekės išvaizdos pakeitimai.

Labai prašome nesiųsti grąžinamų prekių prieš tai su mumis nesusisiekus!

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščias :(Atgal