Grąžinimo sąlygos
16067
page-template-default,page,page-id-16067,theme-bridge,bridge-core-3.0.8,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,wvs-behavior-blur,wvs-theme-bridge,wvs-show-label,wvs-tooltip,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,columns-3,qode-theme-ver-29.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,cookies-not-set

Norime padėkoti, jog tapote mūsų klientu ir įsigijote mūsų prekę. Mūsų svarbiausias tikslas, kad būtumėt laimingas klientas, todėl, jei esate nepatenkintas gauta preke arba ji yra brokuota, su malonumu ją pakeisime į kitą arba grąžinsime Jūsų sumokėtus pinigus.

Grąžinimas galimas, jei prekė:

 • buvo įsigyta elektroninėje parduotuvėje www.lupushome.lt;
 • Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228 (10) straipsniu pažymime, kad būdamos tinkamos kokybės ir įsigytos nuotoliniu būdu negrąžinamos tokios prekės,  kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių. Patalynė yra negrąžinama prekė, jeigu buvo išpakuota, naudota ar. bandyta. Tai negalioja, kai grąžinama nekokybiška prekė.
 • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • grąžinama originalioje nepažeistoje pakuotėje, pilnos komplektacijos, su visomis etiketėmis ir nepraradusi prekinės išvaizdos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); .Prekė negali būti naudota, skalbta, suglamžyta ir negali turėti jokių naudojimo požymių;
 • buvo gauta ne daugiau, nei prieš 14 kalendorinių dienų.
 • grąžinamos prekės turi būti sudėtos į papildomą transportavimui skirtą pakuotę pakuotę.

 

Jeigu norite grąžinti prekę, susisiekite su mumis el. paštu info@lupushome.lt, nurodykite norimos grąžinti prekės užsakymo numerį bei grąžinimo priežastį. Mes suteiksime Jums visą informaciją apie prekės grąžinimo ir pinigų atgavimo procesą.

Jeigu prekė, kurią norite grąžinti, yra brokuota arba ne ta, kurią užsakėte, prekės grąžinimo išlaidas padengiame mes.

Jeigu prekė, kurią norite grąžinti yra kokybiška, prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Pristatymo mokestis negrąžinamas. Jeigu siuntimas buvo nemokamas, kokybiškos prekės grąžinimo atveju ši paslauga nebegalioja ir siuntimo išlaidos atskaičiuojamos nuo prekės kainos.

Prekės su pažeidimu, apie kurį pirkėjas infomuojamas iš anksto, negali būti grąžinamos.

Jei visos  prekės grąžinimo sąlygos išpildomos, pinigai pirkėjui pervedami per 5 d.d. 

Gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitiks grąžinimo taisyklių reikalavimų, ją grąžinsime siuntėjui.

Labai prašome nesiųsti grąžinamų prekių prieš tai su mumis nesusisiekus!

0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščias :(Atgal